JES Brussels heeft een rijk vrijetijdsaanbod voor jongeren.

Misschien ook voor jou?

Maak van JES Brussels je tweede thuis!

Muziek & Cultuur

Onze cultuurwerking heeft heel wat te bieden! We hebben onder andere onze eigen opnamestudio voor jongeren die een track willen opnemen. Daarnaast organiseren we ook BIG in BXL, een kunstenfestival voor jongeren waarbij hun talent in de spotlights wordt gezet!

Stadsavontuur

Word jij deel een klein team van vrijwilligers dat klimgerelateerde activiteiten organiseert op ons eigen hoogteparcours, teambuildings in elkaar steekt voor jongeren op hoogte en activiteiten verzint op maat in de stad?

Volg een cursus

Wil jij graag zelf je eerste stappen zetten in het jeugdwerk? Dat kan! Wij organiseren animator-, hoofdanimator- en instructeurscursussen voor jongeren. Na een cursus behaal je een attest!

Multimedia

Kom naar ons multimedialabo en experimenteer! We voorzien alles wat met fotografie, video en programmeren van games te maken heeft. Wij staan open voor een rijke variatie aan digitale projecten van en voor jongeren om mee aan de slag te gaan!

Contact:


Dominique Vankan
dominique.vankan@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0490/ 56 81 28
Vormingswerker in het jeugdwerk

Elke Vanoost
elke.vanoost@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0485/ 84 06 22
Jeugdwerker Multimedialabo

Ismet Blakaj
ismet.blakaj@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0473/ 13 06 14
Multimedia medewerker

Jelle Tierens
jelle.tierens@jes.be
tel: 02/411 68 83
Medewerker stadsavontuur

Karlien Leroux
karlien.leroux@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0479/ 78 61 52
Coördinator Team Jeugdwerk

Margo Van de Voorde
margo.vandevoorde@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0489/ 05 88 42
Vormingswerker-Jeugdwerker

Rik Staelens
rik.staelens@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0489/ 05 89 63
Medewerker muziekstudio

Sara van der Zande
sara.vanderzande@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0475/ 75 65 02
Jeugdcultuurmedewerker