Over JES Brussels

Wie zijn we?

Wij zijn JES.

We willen vooral dat jij je thuis voelt in de stad. We organiseren met jullie activiteiten en projecten zodat jij samen met anderen je weg vindt.

Je kan bij ons hangen, spelen, leren of gewoon praten. Maar we helpen je ook in je zoektocht naar werk of school.

Want jongeren maken de stad!

Meer weten over onze algemene werking? Neem een kijkje op www.jes.be.

Onze medewerkers:


Ahmed Meftah
ahmed.meftah@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0477/ 77 15 61
Jeugdwerker

Amadou Sadio Diallo
amadousadio.diallo@jes.be
tel: 02/411 68 83
Poetsman

Anastasia Luyckx
anastasia.luyckx@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0471/ 76 00 91
Jeugdbeleidsmedewerker

Awatif Haddad
awatif.haddad@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0497/ 72 32 67
Stagiair Werkplekleren

Barbara Buyssens
barbara.buyssens@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0479/ 99 14 72
Instructeur Opleidingen

Benjamin Scheers
benjamin.scheers@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0485/ 72 68 56
Vormingsmedewerker Opleidingen

Benoit Will
willie@jes.be
tel: 02/411 68 83
Medewerker onthaal en logistiek

Brahim Lhichou
brahim.lhichou@jes.be
tel: 02/411 68 83
Straathoekwerker

Bruno Ronsmans
bruno.ronsmans@jes.be
tel: 02/411 68 83
Medewerker verblijfscentrum JES Sleep Inn

Cedric Beerten
cedric.beerten@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0499/ 69 53 85
Trajectbegeleider Opleidingen

Chaïma Hajji
chaima.hajji@jes.be
tel: 02/411 68 83
Stagiair Coach

Chaimae Azahaf
chaimae.azahaf@jes.be
tel: 02/411 68 83
Administratief medewerker

Darius Mihai
darius.mihai@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0485/ 72 60 36
Trajectbegeleider opleidingen

David Decoster
david.decoster@jes.be
tel: 02/411 68 83
Ploegbaas klusjesploeg

De Coster Patrick
de.patrick@jes.be
tel: 02/411 68 83


Dominic De Clercq
dominic.declercq@jes.be
tel: 02/411 68 83
Polyvalent medewerker

Dominique Vankan
dominique.vankan@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0490/ 56 81 28
Vormingswerker in het jeugdwerk

Duchka Walraet
duchka.walraet@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0470/ 50 04 20
Administratief medewerker opleidingen

Elke Vanoost
elke.vanoost@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0485/ 84 06 22
Jeugdwerker Multimedialabo

Els Van Effelterre
els.vaneffelterre@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0491/ 16 47 18
Algemeen Directeur

Esmeralda Oro-Garcia
esmeralda.orogarcia@jes.be
tel: 02/411 68 83
Onthaalmedewerker

Evangelos Papadoudis
evangelos.papadoudis@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0473/ 13 14 06
Medewerker Logistiek en Onthaal

Evy Vandevannet
evy.vandevannet@jes.be
tel: 02/411 68 83
Coördinator Opleidingen

Famke Heylen
famke.heylen@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0493/ 13 79 78
Adjunct Coördinator

Firas Batota
firas.batota@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0478/ 79 34 02
ICT-medewerker

Frank Van Den Brande
frank.vandenbrande@jes.be
tel: 02/411 68 83
Boekhouder

Gitte Van Der Biest
gitte.vanderbiest@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0479/ 50 03 89
Medewerker jeugdparticipatie

Glenn Govaert
glenn.govaert@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0485/ 77 98 08
Jeugdwerker

Gunssy Nahayo
gunssy.nahayo@jes.be
tel: 02/411 68 83
Stagiair Cultuurmedewerker

Hanane ElmKacher
hanane.elmkacher@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0489/ 99 04 89
Administratief medewerker

Hayat Azarioh
hayat.azarioh@jes.be
tel: 02/411 68 83
Administratief medewerker

Hayat El Khattabi
hayat.elkhattabi@jes.be
tel: 02/411 68 83
Trajectbegeleider Opleidingen

Hilde Schuerman
hilde.schuerman@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0470/ 66 06 05
Instructeur opleidingen

Ibrahim Jalloh
ibrahim.jalloh@jes.be
tel: 02/411 68 83
Klusjesman

Iebel Devos
iebel.devos@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0470/ 66 07 36
Trajectbegeleider opleidingen

Inge Van Brabant
inge.vanbrabant@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0498/ 23 99 69
Zakelijk Directeur

Ismet Blakaj
ismet.blakaj@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0473/ 13 06 14
Multimedia medewerker

Jamina Mertens
jamina.mertens@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0493/ 22 08 86
Trajectbegeleider opleidingen

Jan Van Roy
jan.vanroy@jes.be
tel: 02/411 68 83
Lay-outer Webmaster

Jean-Pierre Feuggelen
jeanpierre.feuggelen@jes.be
tel: 02/411 68 83
Klusjesman

Jessica Vosters
jessica.vosters@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0479/ 40 12 43
Medewerker jeugdparticipatie

Katrien Ponsaerts
katrien.ponsaerts@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0489/ 99 04 52
Stafmedewerkster inhoudelijk beleid

Kirsten Bogaerts
kirsten.bogaerts@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0477/ 77 13 27
Communicatiemedewerker

Koen Hanssens
koen.hanssens@jes.be
tel: 02/411 68 83
Stafmedewerker expertise

Kris Blervacq
kris.blervacq@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0491/ 15 50 45
Trajectbegeleider Opleidingen

Lieven Moors
lieven.moors@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0497/ 54 12 80
ICT-medewerker

Lilian Shema
lilian.shema@jes.be
tel: 02/411 68 83
Stagiair Trajectbegeleider opleidingen

Lisa De Smedt
lisa.desmedt@jes.be
tel: 02/411 68 83
Stagiair Vormingswerker

Lise Uten
lise.uten@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0499/ 69 53 66
Trajectbegeleider opleidingen

Liselotte Vanheukelom
liselotte.vanheukelom@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0499/ 19 99 69
Directeur Brussel & Inhoudelijk Beleid

Loredana Alen
loredana.alen@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0478/ 79 34 01
Instructeur Opleidingen

Lorenzo Urbanus
lorenzo.urbanus@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0470/ 66 04 56
Trajectbegeleider Opleidingen

Lotte Van Caudenberg
lotte.vancaudenberg@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0499/ 05 69 51
Trajectbegeleider opleidingen

Lukas Vanantwerpen
lukas.vanantwerpen@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0470/ 13 04 52
Vindplaatsgericht Jeugdwerker

Marc Limpens
marc.limpens@jes.be
tel: 02/411 68 83
Infrastructuurverantwoordelijke
Preventieadviseur

Margharet Navarro Munoz
margharet.navarro@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0489/ 99 03 37
Financieel medewerker

Mathilde Vriens
mathilde.vriens@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0489/ 99 03 23
Vindplaatsgericht medewerker

Mieke Desmet
mieke.desmet@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0470/ 50 18 10
Projectverantwoordelijke Maritiem

Onthaal JES
onthaal@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 02/411.68.83
Onthaalploeg Brussel

Othman Tarfous
othman.tarfous@jes.be
tel: 02/411 68 83
Poetsman

Patrick Cuijpers
patrick.cuijpers@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0489/ 99 02 16
Medewerker verblijfscentrum JES Sleep Inn

Patrick De Jonghe
patrick.dejonghe@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0470/ 66 05 43
Instructeur opleidingen

Rayyaan El Akbi
rayyaan.elakbi@jes.be
tel: 02/411 68 83
Stagiair Personeelsadministratie

Rik Staelens
rik.staelens@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0489/ 05 89 63
Medewerker muziekstudio

Sahadatou Fofana
sahadatou.fofana@jes.be
tel: 02/411 68 83
Poetsdame

Salim Abomulay
salim.abomulay@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0470/ 66 04 03
Groepswerker

Samira Mai
samira.mai@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0485/77 98 64
Medewerker personeelsadministratie

Sanne Dirikx
sanne.dirikx@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0489/ 05 91 22
Straathoekwerker Molenbeek

Sara van der Zande
sara.vanderzande@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0475/ 75 65 02
Jeugdcultuurmedewerker

Sarah Storme
sarah.storme@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0478/ 65 00 45
Vormingswerker in het jeugdwerk

Sarah Vergaerde
sarah.vergaerde@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0499/ 69 53 82
Trajectbegeleidster Opleidingen

Sarata Diallo
sarata.diallo@jes.be
tel: 02/411 68 83
Poetsdame

Shelby Ouattara
shelby.ouattara@jes.be
tel: 02/411 68 83
Trajectbegeleider Opleidingen

Siemon Vanroy
siemon.vanroy@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0470/ 66 07 00
Instructeur opleidingen

Tcepser Respijt
tcepser.respijt@jes.be
tel: 02/411 68 83
Respect-man

Thomas Devos
thomas.devos@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0479/ 52 04 22
Cöordinator Straathoekwerk

Thor De Boos
thor.deboos@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0485/ 72 80 48
ICT-verantwoordelijke

Tine Patroons
tine.patroons@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0489/ 99 02 36
Financieel verantwoordelijke

Ulrik Tobback
ulrik.tobback@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0489/ 99 07 07
Straathoekwerker Oud-Molenbeek

Werner De Jonge
werner.dejonge@jes.be
tel: 02/411 68 83
Vormingswerker stadsverkenning

Wies Moriau
wies.moriau@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0485/ 72 81 59
Beheerder jeugdverblijfcentrum JES Sleep Inn
Verantwoordelijke stadsverkenning

Wolke Vandenberghe
wolke.vandenberghe@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0477/ 25 89 73
Concièrge

Yassin Bendahman
yassin.bendahman@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0489/ 05 95 26
Vindplaatsgericht Jeugdwerker

Youssef Ou-alla
youssef.oualla@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0470/ 13 04 99
Groepswerker

Youssra Tahiri
youssra.tahiri@jes.be
tel: 02/411 68 83
Vormingswerker

Zakaria Benali
zakaria.benali@jes.be
tel: 02/411 68 83
Stagiair Communicatiemedewerker