Over JES Brussels

Wie zijn we?

Wij zijn JES.

We willen vooral dat jij je thuis voelt in de stad. We organiseren met jullie activiteiten en projecten zodat jij samen met anderen je weg vindt.

Je kan bij ons hangen, spelen, leren of gewoon praten. Maar we helpen je ook in je zoektocht naar werk of school.

Want jongeren maken de stad!

Meer weten over onze algemene werking? Neem een kijkje op www.jes.be.

Onze medewerkers:


Abdennahi Khrebi
abdennahi.khrebi@jes.be
tel: 02/411 68 83
Klusman

Ahmed Meftah
ahmed.meftah@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0477/ 77 15 61
Jeugdwerker

Aimé Kesio
aime.kesio@jes.be
tel: 02/411 68 83
Klusjesman

Amadou Sadio Diallo
amadousadio.diallo@jes.be
tel: 02/411 68 83
Poetsman

Benjamin Scheers
benjamin.scheers@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0485/ 72 68 56
Vormingsmedewerker Opleidingen

Benoit Will
willie@jes.be
tel: 02/411 68 83
Medewerker onthaal en logistiek

Brahim Lhichou
brahim.lhichou@jes.be
tel: 02/411 68 83
Straathoekwerker

Bruno Ronsmans
bruno.ronsmans@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0488/ 77 06 56
Medewerker verblijfscentrum JES Sleep Inn

Camille Keukeleire
camille.keukeleire@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0488/ 27 58 76
Projectmedewerker BruKet

Cécile Leclercq
cecile.leclercq@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0486/ 56 95 94
Jeugdbeleidsmedewerker

Chaimae Azahaf
chaimae.azahaf@jes.be
tel: 02/411 68 83
Administratief medewerker

Christopher Itabala Ipayo Kaldhuum
christopher.ipayo@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0487/ 61 77 63
Grafisch medewerker

Darius Mihai
darius.mihai@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0485/ 72 60 36
Trajectbegeleider opleidingen

David Decoster
david.decoster@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0489/ 14 99 78
Ploegbaas klusjesploeg

Dominic De Clercq
dominic.declercq@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0496/ 80 96 35
Polyvalent medewerker

Dominique Vankan
dominique.vankan@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0490/ 56 81 28
Vormingswerker in het jeugdwerk

Elke Vanoost
elke.vanoost@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0485/ 84 06 22
Jeugdwerker Multimedialabo

Els Van Effelterre
els.vaneffelterre@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0491/ 16 47 18
Algemeen Directeur

Esmeralda Oro-Garcia
esmeralda.orogarcia@jes.be
tel: 02/411 68 83
Onthaalmedewerker

Evangelos Papadoudis
evangelos.papadoudis@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0473/ 13 14 06
Medewerker Logistiek en Onthaal

Famke Heylen
famke.heylen@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0493/ 13 79 78
Coördinator Opleidingen en werk

Firas Batota
firas.batota@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0478/ 79 34 02
ICT-medewerker

Gitte Van Der Biest
gitte.vanderbiest@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0494/ 92 91 46
Medewerker jeugdparticipatie

Glenn Govaert
glenn.govaert@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0485/ 77 98 08
Jeugdwerker

Hanane ElmKacher
hanane.elmkacher@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0489/ 99 04 89
Administratief medewerker

Hanne Stevens
hanne.stevens@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0488/ 71 46 84
Coördinator Straathoekwerk

Hayat Azarioh
hayat.azarioh@jes.be
tel: 02/411 68 83
Administratief medewerker boekhouding

Hedayat Safi
hedayat.safi@jes.be
tel: 02/411 68 83
Stagiair Klusman

Hilde Schuerman
hilde.schuerman@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0470/ 66 06 05
Instructeur opleidingen

Ibrahim Jalloh
ibrahim.jalloh@jes.be
tel: 02/411 68 83
Klusjesman

Iebel Devos
iebel.devos@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0470/ 66 07 36
Adjunct-coördinator

Inge Van Brabant
inge.vanbrabant@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0498/ 23 99 69
Zakelijk Directeur

Ismet Blakaj
ismet.blakaj@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0473/ 13 06 14
Multimedia medewerker

Jamina Mertens
jamina.mertens@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0493/ 22 08 86
Adjunct-coördinator opleidingen

Jan Van Roy
jan.vanroy@jes.be
tel: 02/411 68 83
Lay-outer Webmaster

Jessica Vosters
jessica.vosters@jes.be
tel: 02/411 68 83
Medewerker jeugdparticipatie

Kadi Kone
kadi.kone@jes.be
tel: 02/411 68 83
Poetsvrouw

Kasper Nachtergaele
kasper.nachtergaele@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0499/ 69 53 85
Vormingsmedewerker

Katrien Ponsaerts
katrien.ponsaerts@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0489/ 99 04 52
Stafmedewerkster inhoudelijk beleid

Koen Hanssens
koen.hanssens@jes.be
tel: 02/411 68 83
Stafmedewerker expertise

Kris Blervacq
kris.blervacq@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0491/ 15 50 45
Trajectbegeleider Opleidingen

Létitia Cnudde
letitia.cnudde@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0486/ 18 79 46
Instructeur Horeca

Lieven Moors
lieven.moors@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0497/ 54 12 80
ICT-medewerker

Lieven Miguel Kandolo
lieven.miguelkandolo@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0486/ 34 38 85
Adjunct-coördinator

Lise Uten
lise.uten@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0499/ 69 53 66
Jobcoach

Liselotte Vanheukelom
liselotte.vanheukelom@jes.be
tel: 02/411 68 83
Directeur Brussel & Inhoudelijk Beleid

Lorenzo Urbanus
lorenzo.urbanus@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0470/ 66 04 56
Trajectbegeleider Opleidingen

Lori Demir
lori.demir@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0470/ 13 04 52
Communicatiemedewerker Brussel

Lotte Van Caudenberg
lotte.vancaudenberg@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0499/ 05 69 51
Trajectbegeleider opleidingen

Lukas Vanantwerpen
lukas.vanantwerpen@jes.be
tel: 02/411 68 83
Vindplaatsgericht Jeugdwerker

Lycia Van Roy
lycia.vanroy@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0484/ 44 52 03
Vormingswerker JES voor Scholen

Marc Limpens
marc.limpens@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0485/ 73 42 31
Infrastructuurverantwoordelijke
Preventieadviseur

Margharet Navarro Munoz
margharet.navarro@jes.be
tel: 02/411 68 83
Financieel medewerker

Mathilde Vriens
mathilde.vriens@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0489/ 99 03 23
Jobcoach

Merijn Van de Geuchte
merijn.vandegeuchte@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0495/ 49 47 09
Coördinator Jeugdwerk & Vrije Tijd

Michaël Kashiama Ety Mafuta
michael.kashiama@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0470/ 44 03 04
Jeugdcultuurmedewerker

Mieke Desmet
mieke.desmet@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0470/ 50 18 10
Projectverantwoordelijke Kuregem

Myriam El Kastite
myriam.elkastite@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0488/ 32 43 50
Administratief medewerker

Nicolas Pons
nicolas.pons@jes.be
tel: 02/411 68 83
Poetsman

Nour Ali Bacha
nour.alibacha@jes.be
tel: 02/411 68 83
Stagiaire Personeelsadministratie

Othman Tarfous
othman.tarfous@jes.be
tel: 02/411 68 83
Poetsman

Patrick Cuijpers
patrick.cuijpers@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0489/ 99 02 16
Medewerker verblijfscentrum JES Sleep Inn

Rik Staelens
rik.staelens@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0489/ 05 89 63
Medewerker muziekstudio

Sahadatou Fofana
sahadatou.fofana@jes.be
tel: 02/411 68 83
Poetsdame

Salim Abomulay
salim.abomulay@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0470/ 66 04 03
Groepswerker

Samira Mai
samira.mai@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0485/ 77 98 64
Medewerker personeelsadministratie

Sara Andich
sara.andich@jes.be
tel: 02/411 68 83
Jobcoach

Sarah Storme
sarah.storme@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0478/ 65 00 45
Vormingswerker in het jeugdwerk

Sarah Vergaerde
sarah.vergaerde@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0499/ 69 53 82
Trajectbegeleidster Opleidingen

Sarata Diallo
sarata.diallo@jes.be
tel: 02/411 68 83
Poetsdame

Shelby Ouattara
shelby.ouattara@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0487/ 47 03 08
Trajectbegeleider Opleidingen

Soukaina Boujatouy
soukaina.boujatouy@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0492/ 97 81 02
Jobcoach

Taii Oualieddine
taii.oualieddine@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0486/ 48 12 04
Straathoekwerker

Tcepser Respijt

tel: 02/411 68 83
Respect-man

Thomas De Tollenaere
thomas.detollenaere@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0470/ 50 04 20
Administratief medewerker opleidingen

Thor De Boos
thor.deboos@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0485/ 72 80 48
ICT-verantwoordelijke

Tine Patroons
tine.patroons@jes.be
tel: 02/411 68 83
Financieel verantwoordelijke

Ulrik Tobback
ulrik.tobback@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0489/ 99 07 07
Straathoekwerker Oud-Molenbeek

Wies Moriau
wies.moriau@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0485/ 72 81 59
Beheerder jeugdverblijfcentrum JES Sleep Inn
Vormingswerker JES voor scholen

Wietse Vanophalvens
wietse.vanophalvens@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0485/ 81 83 09
Jobcoach Horeca

Youssef Ou-alla
youssef.oualla@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0470/ 13 04 99
Groepswerker

Youssra Tahiri
youssra.tahiri@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0489/ 53 22 74
Vormingswerker