Over JES Brussels

Wie zijn we?

Wij zijn JES.

We willen vooral dat jij je thuis voelt in de stad. We organiseren met jullie activiteiten en projecten zodat jij samen met anderen je weg vindt.

Je kan bij ons hangen, spelen, leren of gewoon praten. Maar we helpen je ook in je zoektocht naar werk of school.

Want jongeren maken de stad!

Meer weten over onze algemene werking? Neem een kijkje op www.jes.be.

Onze medewerkers:


Abdennahi Khrebi
abdennahi.khrebi@jes.be
tel: 02/411 68 83
Klusman

Abdul Ghaferkhel
abdul.ghaferkhel@jes.be
tel: 02/411 68 83
Klusjesman - ondersteuning alternerend leren

Ahmed Meftah
ahmed.meftah@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0477/ 77 15 61
Jeugdwerker

Aimé Kesio
aime.kesio@jes.be
tel: 02/411 68 83
Klusman

Amadou Sadio Diallo
amadousadio.diallo@jes.be
tel: 02/411 68 83
Poetsman

Amber Wynants
amber.wynants@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0489/ 14 52 10
Jeugdcultuurmedewerker

Anas Ziani
anas.ziani@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0487/ 67 20 22
Vormingswerker Brusselverkenning

Benoit Will
willie@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0477/ 60 30 05
Medewerker Onthaal en Logistiek

Brahim Lhichou
brahim.lhichou@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0488/ 06 19 99
Straathoekwerker

Christopher Itabala Ipayo Kaldhuum
christopher.ipayo@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0487/ 61 77 63
Grafisch medewerker

Clara Hontalva
clara.hontalva@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0487/67 22 52
Straathoekwerker

Cécile Leclercq
cecile.leclercq@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0486/ 56 95 94
Jeugdbeleidsmedewerker

Darius Mihai
darius.mihai@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0485/ 72 60 36
Trajectbegeleider Opleidingen

David Decoster
david.decoster@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0489/ 14 99 78
Ploegbaas klusploeg

Dominique Vankan
dominique.vankan@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0490/ 56 81 28
Vormingswerker in het Jeugdwerk

Els Van Effelterre
els.vaneffelterre@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0491/ 16 47 18
Algemeen Directeur

Esmeralda Oro-Garcia
esmeralda.orogarcia@jes.be
tel: 02/411 68 83
Onthaalmedewerker

Evangelos Papadoudis
evangelos.papadoudis@jes.be
tel: 02/411 68 83
Medewerker Logistiek en Onthaal

Ewout Janssens
ewout.janssens@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0487/ 52 39 17
Jeugdcultuurmedewerker

Famke Heylen
famke.heylen@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0493/ 13 79 78
Coördinator Opleidingen en Werk

Fevzi Koyuncu
fevzi.koyuncu@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0487/ 52 39 61
Vormingsmedewerker

Firas Batota
firas.batota@jes.be
tel: 02/411 68 83
ICT-medewerker

Floris Merckx
floris.merckx@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0485/ 72 81 69
Communicatieverantwoordelijke

Frederik Schols
frederik.schols@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0487/ 67 20 27
Signaalwerker

Gitte Van Der Biest
gitte.vanderbiest@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0494/ 92 91 46
Medewerker Jeugdparticipatie

Gizem Kabal
gizem.kabal@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0485/ 72 68 56
Vormingswerker

Gizem Kahya
gizem.kahya@jes.be
tel: 02/411 68 83
Stagiaire personeelsadministratie

Glenn Govaert
glenn.govaert@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0485/ 77 98 08
Jeugdwerker

Hanane ElmKacher
hanane.elmkacher@jes.be
tel: 02/411 68 83
Administratief medewerker

Hanne Stevens
hanne.stevens@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0488/ 71 46 84
Coördinator Straathoekwerk

Hayat Azarioh
hayat.azarioh@jes.be
tel: 02/411 68 83
Administratief medewerker Boekhouding

Hilde Schuerman
hilde.schuerman@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0470/ 66 06 05
Instructeur Opleidingen

Ibrahim Jalloh
ibrahim.jalloh@jes.be
tel: 02/411 68 83
Klusman

Iebel Devos
iebel.devos@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0470/ 66 07 36
Adjunct-coördinator Opleidingen

Inge Van Brabant
inge.vanbrabant@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0487/ 52 41 90
Zakelijk Directeur

Ismet Blakaj
ismet.blakaj@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0473/ 13 06 14
Jeugdwerker Multimedialabo

Jan Van Roy
jan.vanroy@jes.be
tel: 02/411 68 83
Intranet Nextcloud

Jarno Lechène
jarno.lechene@jes.be
tel: 02/411 68 83
Stagiair Jeugdparticipatie

Jessica Vosters
jessica.vosters@jes.be
tel: 02/411 68 83
Medewerker Jeugdparticipatie

Kasper Nachtergaele
kasper.nachtergaele@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0499/ 69 53 85
Vormingsmedewerker

Katrien Ponsaerts
katrien.ponsaerts@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0489/ 99 04 52
Stafmedewerker Inhoudelijk Beleid

Koen Hanssens
koen.hanssens@jes.be
tel: 02/411 68 83
Stafmedewerker Expertise

Kris Blervacq
kris.blervacq@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0491/ 15 50 45
Trajectbegeleider Opleidingen

Lieven Moors
lieven.moors@jes.be
tel: 02/411 68 83
ICT-medewerker

Lise Uten
lise.uten@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0499/ 69 53 66
Adjunct-coördinator Opleidingen

Liselotte Vanheukelom
liselotte.vanheukelom@jes.be
tel: 02/411 68 83
Directeur Brussel & Inhoudelijk Beleid

Lotte Van Caudenberg
lotte.vancaudenberg@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0499/ 05 69 51
Trajectbegeleider Opleidingen

Létitia Cnudde
letitia.cnudde@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0486/ 18 79 46
Instructeur Horeca

Marc Limpens
marc.limpens@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0485/ 73 42 31
Infrastructuurverantwoordelijke
Preventieadviseur

Margharet Navarro Munoz
margharet.navarro@jes.be
tel: 02/411 68 83
Financieel medewerker

Mathilde Vriens
mathilde.vriens@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0489/ 99 03 23
Jobcoach

Merijn Van de Geuchte
merijn.vandegeuchte@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0495/ 49 47 09
Coördinator Jeugdwerk & Vrije Tijd

Mieke Desmet
mieke.desmet@jes.be
tel: 02/411 68 83
Projectverantwoordelijke

Myriam El Kastite
myriam.elkastite@jes.be
tel: 02/411 68 83
Administratief medewerker

Nawel Hammou
nawel.hammou@jes.be
tel: 02/411 68 83
Stagiaire jobcoach

Nivard Simba Kaï
nivard.simbakai@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0470/ 66 04 56
Jobcoach

Onthaal Brussel
onthaal@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0493/ 13 86 71
Onthaal Brussel

Othman Tarfous
othman.tarfous@jes.be
tel: 02/411 68 83
Poetsman

Patrick Cuijpers
patrick.cuijpers@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0489/ 99 02 16
Medewerker verblijfscentrum JES Sleep Inn

Raghdaa Dabaghia
raghdaa.dabaghia@jes.be
tel: 02/411 68 83
Poetsvrouw

Rik Staelens
rik.staelens@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0489/ 05 89 63
Medewerker muziekstudio

Sahadatou Fofana
sahadatou.fofana@jes.be
tel: 02/411 68 83
Poetsvrouw

Salim Abomulay
salim.abomulay@jes.be
tel: 02/411 68 83
Groepswerker

Samel Zylja
samel.zylja@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0487/52 39 44 Administratief medewerker

Samira Mai
samira.mai@jes.be
tel: 02/411 68 83
Medewerker Personeelsadministratie

Sara Andich
sara.andich@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0487/ 52 40 20
Jobcoach

Sarah Storme
sarah.storme@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0478/ 65 00 45
Vormingswerker in het Jeugdwerk

Sarata Diallo
sarata.diallo@jes.be
tel: 02/411 68 83
Poetsvrouw

Soukaina Boujatouy
soukaina.boujatouy@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0492/ 97 81 02
Jobcoach

Taii Oualieddine
taii.oualieddine@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0486/ 48 12 04
Straathoekwerker

Thomas De Tollenaere
thomas.detollenaere@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0470/ 50 04 20
Administratief medewerker Opleidingen

Thor De Boos
thor.deboos@jes.be
tel: 02/411 68 83
Verantwoordelijke digitale ondersteuning

Tine Patroons
tine.patroons@jes.be
tel: 02/411 68 83
Financieel verantwoordelijke

Ulrik Tobback
ulrik.tobback@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0489/ 99 07 07
Straathoekwerker Oud-Molenbeek

Vanessa Vanfraeyenhoven
vanessa.vanfraeyenhoven@jes.be
tel: 02/411 68 83
Netwerkcoach welzijn

Vincent Gybels
vincent.gybels@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0487/ 52 41 94
Vormingswerker

Widad Salama
widad.salama@jes.be
tel: 02/411 68 83
Stagiair Vormingswerker

Wies Moriau
wies.moriau@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0485/ 72 81 59
Beheerder Jeugdverblijfcentrum JES Sleep Inn
Vormingswerker JES voor scholen

Wietse Vanophalvens
wietse.vanophalvens@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0485/ 81 83 09
Jobcoach

Youssef Ou-alla
youssef.oualla@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0470/ 13 04 99
Groepswerker

Youssra Tahiri
youssra.tahiri@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0489/ 53 22 74
Vormingswerker

Zaineb Harrouch
zaineb.harrouch@jes.be
tel: 02/411 68 83
gsm: 0487/ 52 30 73
Communicatiemedewerker